Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137834

Dla naszego Klienta, w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • codzienny kontakt z klientami i kontrahentami w języku niemieckim
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
  • administracja dokumentacją handlową
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w dziale handlowym będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy
  • skrupulatność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi komputera

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość używania języka niemieckiego na co dzień
  • udział w szkoleniach

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | Sprzedaż | Obsługa klienta | Specjalista | Asystent / asystentka | Konsultant | Sprzedawca | Analityk | Urzędnik | Recepcjonista / recepcjonistka | Międzynarodowy | B2B | Sprzedaż | Administracja | Biuro |