Młodszy specjalista ds. należności (z językiem holenderskim)

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 200 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 139429

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy sektora centrum usług wspólnych, poszukuje osoby na stanowisko młodszego specjalisty ds. należności (z językiem holenderskim)

Zakres obowiązków:

  • Kontakt mailowy i telefoniczny z holenderskojęzycznymi odbiorcami usług firmy
  • Uzgadnianie sald rozrachunków, monitoring należności, kontakt z klientami w celu weryfikacji poprawności danych
  • Księgowanie wyciągów bakowych
  • Dostarczanie wysokiej jakości usług z zakresu obsługi Klienta
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów Klientów
  • Udział w szkoleniach, praca w zespole, pomoc innym członkom zespołu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka holenderskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej firmy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Obsługa klienta | Specjalista | Wsparcie | Administrator | Przedstawiciel | Pierwsza linia wsparcia | Klient | BPO | Turystyka | Młodszy / młodsza | Customer support