Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139301

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, wiodąca w swojej branży. W związku z rozwojem działu poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z językiem holenderskim.

Zakres obowiązków:

  • reagowanie na telefoniczne i mailowe zapytania klientów holenderskojęzycznych dotyczące produktów i usług firmy
  • współpraca z działem sprzedaży
  • rejestrowanie zapytań klientów w systemie informatycznym
  • zapewnienie klientom terminowego i skutecznego wsparcia
  • realizowanie wyznaczonych celów (KPI’s)

Wymagania

  • biegła znajomość języka holenderskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta będzie atutem
  • wykształcenie wyższe będzie mile widziane
  • łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość
  • dokładność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notującej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Wsparcie | Specjalista | Pierwsza linia wsparcia | Techniczny | Klient | Język | Sales Officer