Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem francuskim lub włoskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane ponad rok temu
Nr Ref. 138155

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy zmotywowanych kandydatów gotowych do pracy w dziale obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta (e-mail, chat, telefon) w zakresie rezerwacji aut.
  • Aktywna sprzedaż usług dodatkowych (polisy ubezpieczeniowe itp.)
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego.
  • Wykonywanie powierzonej pracy zgodnie z wewnętrznymi standardami.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub włoskiego (B2/C1) oraz dobra znajomość języka angielskiego (B2).
  • Mile widziane doświądczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (pon.- pt.8-22; sb.- nd 8-19).

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bardzo przyjazna atmosfera pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Dynamiczne, międzynarodowe środowisko pracy.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Agent | Asystent / asystentka | Specjalista | Wsparcie | Biuro | Call center | Back office | Helpdesk | Język | Klient | Rozmowy przychodzące |