Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 139771

Dla naszego klienta, renomowanej firmy z branży produkcyjnej, mającej swoją siedzibę w Ozorkowie, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem angielskim do pracy na okres 1,5 roku.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientami,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania w związku z działalnością firmy na temat cenników, terminów, kolorów, rodzaju produktów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane;
  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę;
  • Cenne doświadczenie w obszarze obsługi klienta;
  • Praca w przyjaznej atmosferze.

W razie zainteresowania prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Płace | Consultant