Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. rosyjskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139769

Treść oferty

Obowiązki:

  • wsparcie klienta rosyjskojęzycznego przez telefon lub email - rynek rosyjski
  • korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny po rosyjsku
  • rozwiązywanie problemów klienta i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • praca na stanowisku konsultanta
  • proponowanie rozwiązań klientowi
  • opieka nad klientem na najwyższym poziomie
  • praca na ciekawym projekcie największego dostawcy usług IT na świecie.

Wymagania

  • natywny lub biegły rosyjski min. C1
  • komunikatywny angielski - B1
  • doświadczenie mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i cierpliwość
  • pozytywne nastawienie do problematyki IT
  • umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku

Korzyści

  • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w renomowanej firmie i na prestiżowym projekcie
  • bogaty pakiet socialny: Multisport card/Benefit;
  • ubezpieczenie medyczne
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

| IT Consultant