Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Lokalizacja lubelskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 000 PLN/m
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 1-26-41541

Poszukujemy kandydatów biegle mówiących po niemiecku dla światowego lidera wielokanałowej obsługi klienta i outsourcingu na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim.

Miejsce pracy: Lublin

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • analiza, przyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń od klientów niemieckojęzycznych związanych z użytkowaniem usług niemieckiego teleoperatora
  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem niemieckojęzycznym
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • rozwiązywanie kwestii zgłaszanych przez Klientów dotyczących sprzętu telefonicznego, pakietów usług, taryf i płatności
  • sprzedaż wybranych produktów i usług z portfolio operatora.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • doświadczenie nie jest wymagane, zainteresowanie branżą telekomunikacyjną będzie mile widziane
  • silne umiejętności komunikacyjne
  • dynamiczność, pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie

Korzyści

  • umowa o pracę
  • do wynagrodzenia podstawowego dochodzi premia uznaniowa oraz prowizja za sprzedaż
  • prywatna opieka medyczna
  • karta MultiSport
  • praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • pełne wdrożenie w specyfikę pracy i zakres obowiązków
  • szkolenia z obłsugi klienta i technik sprzedaży
  • pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Call center | Klient | Helpdesk | Rozmowy przychodzące | Consultant