Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z j. hiszpańskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 15 dni temu
Nr Ref. 7-26-41652

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów gotowych podjąć pracę z j. hiszpańskim.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • sprawdzanie poprawności danych
  • odpowiadanie na zapytania klientów w j. hiszpański i angielskim

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego - proces rekrutacji prowadzony w tym języku
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • gotowość do pracy na drugą zmianę (14:00 - 21:30)
  • dobra znajomość obsługi komputera

Korzyści

  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia roczna)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Wsparcie | Specjalista | Język | Klient | Dane podstawowe | Lecturer