Połącz...

Specjalista ds. obsługi Klienta z j. bułgarskim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 4-26-41457

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w swojej branży osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta z j. bułgarskim.

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Utrzymywanie kontaktu z istniejącymi klientami
  • Kompleksowe wsparcie sprzedaży
  • Obsługa klientów w j. bułgarskim
  • Kontrola terminowości dostaw
  • Praca w oparciu o system SAP.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka bułgarskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dużym atutem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Akrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, szkolenia, itp.)
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcego
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Logistyka | Sprzedaż | Specjalista | Wsparcie | Konsultant | Analityk | Klient | Rozwój | FMCG | Ogólny | Logistyka | Obsługa / serwis | Logistics specialist