Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta z j. angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt .
Nr Ref. 140047

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalisty ds. obsługi klienta.

Główne zadania:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • wsparcie w zakresie realizacji zamówień,
  • wsparcie w zakresie obsługi reklamacji.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • wykształcenie wyższe.

Korzyści

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Elastyczny czas pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Elektronika | Przemysł | Obsługa klienta | Inżynier | Technik | Asystent / asystentka | Specjalista | Telemarketer | Wsparcie | PLC | SEP | FMCG | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | BPO | Call center | Customer support