Połącz...

Doradcy klienta z j. angielskim

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 000 PLN/m
Opublikowane 7 dni temu
Nr Ref. 1-26-44149

Treść oferty

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • obsługę mailowa i telefoniczną klientów angielskojęzycznych
  • rozpatrywanie reklamacji, zwrotów oraz innych zapytań
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w bazie

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (C1)
  • doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane

Korzyści

  • umowa o pracę
  • karta Mulitsportu
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Rozmowy przychodzące | Back office | Przyjmowanie zamówień | Helpdesk | Consultant