Specjalista ds. Obsługi Klienta z biegłą znajomością j. niemieckiego

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 5 godzin temu
Kontakt Michal Piernik
Nr Ref. 4-12-41795

Dla naszego klienta, znanej w swojej branży marce, poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Specjalista ds. Obsługi Klienta ze znajomością j. niemieckiego

Praca w Ostrowie Wielkopolskim

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa kontrahentów zgodnie ze standardami firmy
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • Organizowanie i koordynowanie wyjazdu oraz pobytu personelu opiekuńczego za granicą
  • Biężące zadania administracyjne

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego– warunek konieczny;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i kontaktach B2B, będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Asertywność połączona z wysoką kulturą osobistą

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja | Sprzedaż | Przemysł | Obsługa klienta | Specjalista | Przedstawiciel | Konsultant | Nabycie | Sprzedaż regionalna | B2B | Biznes | Międzynarodowy | FMCG | Klient | Wytwórczy | Opakowania | Obsługa / serwis | Produkt | Back office | Biuro | Język | Consultant