Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży turystycznej z j. niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 122478

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży turystycznej, poszukujemy komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta w branży turystycznej z j.niemieckim

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Klientów indywidualnych z jezykiem niemieckim
  • kreatywne rozwiązywanie trudności Klientów centrum
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami centrum

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Korzyści

  • rozwój osobisty w ramach centrum
  • szkolenia z zakresu obsługi Klienta
  • bardzo dobry pakiet socjalny
  • dodatkowe bonusy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Krakowa
  • możliwość awansu już po 8 miesiącach

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Telemarketer | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Call center | Podróże | Turystyka | Customer support