Połącz...

Specjalista ds. zarządzania zamówieniam z j.węgierskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135523

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizacja zamówień klientów; pilotowanie procesu zamówień, administracja faktur, korekt cenowych, not korygujących;
  • organizowanie dostaw klientów poprzez współpracującą firmę transportową
  • nadzór nad kwalifikacją towarów uszkodzonych z transportu;
  • koordynacja i realizacja wymian i przecen sprzętu uszkodzonego na zlecenie serwisu
  • praca w systemie SAP.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego
  • dobra znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie związane z obsługą klienta będzie dodatkowym atutem.
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie programu Excel),
  • zdolności koordynowania kilku zadań jednocześnie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Korzyści

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowa na zastępstwo na okres kilkunastumiesięcy
  • bogaty pakiet benefitów

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Specjalista | Klient |