Połącz...

Specjalista ds. obsługi Klienta i Logistyki

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 139404

Dla naszego Klienta, włoskiej firmy dzialającej w branży spożywczej, będącej liderem w swojej branży, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obslugi Klienta i logistyki.

Miejsce pracy-Poznań

Obowiązki:

  • fakturowanie sprzedaży firmy,
  • przyjmowanie oraz analiza zamówień,
  • przyjęcie, przesunięcia oraz wydania towaru z magazynu zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kompleksowe wsparcie działu handlowego w zakresie informacji dotyczących zamówień i faktur,
  • współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie dystrybucji na terenie kraju,
  • współpraca z zewnętrzną firmą księgową,
  • przyjmowanie reklamacji od kontrahentów spółki,
  • wsparcie administracyjne Managera Operacyjnego.

Wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, obsługi Klienta, logistyki,
  • wyksztalcenie wyższe, minimum licencjat, mile widziane kierunki ekonomiczne,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1-B2,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz wysoka kultura osobista.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • przyjazna atmosfera pracy w komfortowym biurze w Poznaniu,
  • możliwość zdobycia ciekawego i cennego doświadczenia w obsłudze Klienta i logistyce,
  • wspólpraca z wieloma partnerami biznesowymi,
  • samodzielne stanowisko pracy z dużym zakresem odpowiedzialności,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop oraz telefon komórkowy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Finanse and Bankowość and Księgowość | Sprzedaż and Marketing | Produkcja and zakupy and logistyka | Analizy | Księgowość | Logistyka | Produkcja | Sprzedaż | Specjalista | Urzędnik | Asystent / asystentka | Jednostka | Wprowadzanie danych | Department | Excel | Finanse | Front office | Wdrażanie | Fakturowanie | Proces | Produkt | Produkcja | Projekt | Raportowanie | Klient | FMCG | Szkło | Dane | Eksport | Żywność | Import | Logistyka | Customer support