Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta (branża ciepłownicza)

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 3-13-41148

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w zakresie usług energetycznych, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie skutecznej obsługi potencjalnych Klientów,
  • współpraca z klientami w zakresie negocjowania warunków współpracy, przygotowywania ofert i umów w zakresie świadczonych usług,
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu koncepcji mających na celu pozyskanie nowych Klientów,
  • sporządzanie analiz technicznych i ocen ekonomicznych projektów inwestycyjnych,
  • analiza rentowności nowych inwestycji,
  • koordynacja działań mających na celu przyłączenia nowych obiektów do sieci ciepłowniczych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza z zakresu budowy, funkcjonowania, eksploatacji, projektowania sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość MS Office; w szczególności Word i Excel.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na 12 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem w branży,
  • dogodna lokalizacja biura – Śródmieście.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Inżynieria | Energetyka | Obsługa klienta | Specjalista | Klient | Water engineer