Specjalista ds. obsługi klienta B2B - j. angielski i j. francuski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 136006

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w tym roku otworzyła swój zakład produkcyjny w Gliwicach, poszukujemy Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta B2B ze znajomością j. francuskiego.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • całościowa obsługa nowych i istniejących klientów (znane, międzynarodowe marki)
  • bieżący kontakt w klientami celem weryfikacji ich zapotrzebowania
  • realizacja nowych zamówień i dostaw
  • obsługa procesów reklamacyjnych
  • współpraca z dostawcami usług transportowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego
  • doświadczenie w dziale obsługi klienta B2B
  • wysokorozwinięte zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja własnej pracy i sumienność
  • prawo jazdy kat. B

  • możliwość wzięcia udziału w projekcie start-up firmy produkcyjnej
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Produkcja and zakupy and logistyka | Sprzedaż and Marketing | Obsługa klienta | Sprzedaż | Specjalista | Produkcja | B2B | Obsługa / serwis | Opakowania | Drukowanie / poligrafia | Customer support