Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Katarzyna Kulik
Nr Ref. 140057

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalisty ds. Obsługi Klienta w zakresie procesowania zamówień.

Miejsce pracy: Nowy Józefów

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów i wprowadzanie ich do systemu,
  • Kontakt z Działami Planowania, Transportu i Magazynem, aby zapewnić terminowość w realizacji zamówień,
  • Kontakt z Działem Księgowości w celu kontroli terminowych płatności, wystawiania faktur,
  • Procesowanie reklamacji.

Wymagania

  • doświadczenie w Obsłudze Klienta,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • wykształcenie wyższe.

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, karta lunchowa);
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Gwarantujemy dyskrecję.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Elektronika | Przemysł | Obsługa klienta | Inżynier | Technik | Asystent / asystentka | Specjalista | Telemarketer | Wsparcie | PLC | SEP | FMCG | Język | Klient | Rozmowy przychodzące | BPO | Call center | Customer support