Połącz...

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 10 miesięcy temu
Nr Ref. 137921

Dla naszego Klienta, miedzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy najlepszych Kandydatów do objęcia nowotworzonego stanowiska w organizacji:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Obowiązki na stanowisku:

  • Prowadzenie działań marketingowych nakierowanych na budowanie wizerunku firmy
  • Planowanie i realizacja projektów marketingowych
  • Wyszukiwanie, weryfikowanie, negocjowanie i współpraca z dostawcami zewnętrznymi i partnerami działań marketingowych
  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za wdrażanie promocji, reprezentowanie firmy na imprezach branżowych.
  • Organizacja i obsługa targów
  • Opracowywanie i redakcja materiałów marketingowych
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi i stroną internetową
  • Opracowywanie danych potrzebnych do przeprowadzenia akcji promocyjnych oraz podsumowanie ich, ewidencja dokumentacji związanej z promocjami,
  • Kreowanie oraz realizacja wewnętrznych działań PR.

Wymagania

  • Min.1- 2 lata pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna wiedza z obszaru marketingu, budowania marki, działań promocyjnych oraz narzędzi i technik marketingowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność współpracy z różnymi poziomami i działami w firmie
  • Wysoka kultura osobista oraz samodzielność w pracy.

Korzyści

Nasz Klient Oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna/ubezpieczenie na życie,
  • Zagraniczne wyjazdy służbowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełna autonomia i niezależność w działaniu
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz praca w międzynarodowym środowisku

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Farmaceutyka | Public relations | Marketing internetowy | Medyczny | Media | Marketing | Komunikacja | Handel | Media społecznościowe | Raportowanie | Sprzedaż | HR Marketing specialist