Specjalista ds. logistyki z j. angielskim - branża Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137800

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. logistyki z j. angielskim.

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizowanie oraz koordynowanie pracy w dziale logistyki
  • koordynowanie pracy magazynu surowców oraz wyrobów gotowych
  • nadzorowanie procesów zakupów materiałów, planowania produkcji oraz realizacji zamówień klientów
  • nadzorowanie oraz uaktualnianie danych w systemie w zakresie zakupu materiałów, magazynowania, planowania produkcji, zamówień klientów, sprzedaży
  • monitorowanie przepływu materiałów i kontrola zapasów
  • uczestniczenie w spotkaniach z działem produkcji, utrzymania ruchu oraz jakości, w celu poprawy planowania produkcji oraz rozwiązywanie bieżących problemów związanych z wykonaniem planu produkcyjnego
  • kontakt z klientami w zakresie analizy precyzji dostaw, audytów logistycznych i zapewnienia maksymalnej satysfakcji klienta
  • kontakt z dostawcami oraz poddostawcami w zakresie analizy precyzji dostaw, audytów logistycznych i zapewnienia najwyższego poziomu współpracy
  • przygotowywanie wskaźników i sprawozdań podsumowujących wyniki działu logistyki

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. logistyki i pokrewnych w branży produkcyjnej (dużym atutem będzie branża Automotive)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania infrastrukturą logistyczną, łańcuchem dostaw, zapasami
  • umiejętność normalizacji, optymalizacji i zarządzania jakością w logistyce
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość SAP

Korzyści

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bogaty pakiet szkoleń
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w nowoczesnej firmie
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Jakość | Logistyka | Specjalista | Planista | Robotnik | Materiały | Magazyn | Motoryzacja |