Połącz...

Specjalista ds. logistyki - nowe uruchomienia - Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 140480

Dla naszego klienta, do działu rozwoju firmy z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. logistyki.

Zakres obowiązków:

  • planowanie logistycznie nowych projektów / nowych uruchomień dla zakładów zlokalizowanych w Europie
  • uczestniczenie w procesach RFQ (tworzenie kalkulacji i symulacji kosztowych - logistyka / łańcuch dostaw - pod zapytania ofertowe od Klientów – wiodący producenci samochodów)
  • uczestniczenie w nowych projektach i nowych uruchomieniach po kątem organizacji procesów logistycznych (B2B, EDI, przepływ kontenerów, logistyka międzyzakładowa, pakowanie, przepływ materiałów od dostawców do zakładu, zewnętrznej obsługi logistycznej, odbiorów klientów, kontaktów z klientami) od fazy koncepcyjnej do uruchomienia projektu i przekazania do zespołów odpowiedzialnych z logistykę zakładową
  • współpraca w ramach realizowanych obowiązków i zespołów projektowych z działami: sprzedaży, zakupów, jakości, produkcji
  • przekazywanie wdrażanych projektów do plantów produkcyjnych oraz kontrola i weryfikacja ustalonych z Klientem procesów logistycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dużym atutem
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale logistyki w firmie z branży Automotive, pokrywające kompleksowo procesy logistyczne w zakładzie produkcjnym ze szczególnym uwzglednieniem logistyki Klienta
  • wiedza i zrozumienie zaawansowanej logistyki just in time, łańcucha dostaw
  • znajomość systemów elektronicznego przepływu informacji
  • minimum dobra znajomość j. angielskiego
  • gotowość do pracy na umowę na zastęstwo do 01.2019, z dużym prawdopodobieństwem kontynuacji stałej współpracy na czas nieokreślony

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie
  • praca w centrum rozwoju odpowiedzialnym za współpracę z wiodącymi producentami samochodów
  • odpowiedzialność za projekty logistyczne dla 17 zakładów w Europie
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet świadczeń socjalnych

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Produkcja | Specjalista | Rozwój | Wytwórczy | JIT | ISO/TS 16949 | Przepływ surowców | Planowanie | Łancuch dostaw | Logistics specialist