Połącz...

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 134450

Dla naszego Klienta, nowo utworzonej spółki, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami usług logistycznych;
  • Organizacja transportu;
  • Kontrola terminowości dostaw;
  • Rozliczenia transportu;
  • Realizacja założonych celów;
  • Raportowanie;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Transport, Logistyka itp.);
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Doświadczeniae zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wiedza na temat procesów logistycznch;
  • Praktyczne umiejętności obsługi komputera i MS Office;
  • Komunikatywność, doskonała organizacja pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Gotowość do pracy pod presja czasu i wyników;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Możliwość awansu;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Produkcja | Technik | Elektryk | Specjalista | Motoryzacja | Metal | Produkcja | SEP |