Połącz...

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 134450

Dla naszego Klienta, nowo utworzonej spółki, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Poznania

Zadania:

  • Współpraca z dostawcami usług logistycznych;
  • Organizacja transportu;
  • Kontrola terminowości dostaw;
  • Rozliczenia transportu;
  • Realizacja założonych celów;
  • Raportowanie;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Transport, Logistyka itp.);
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny;
  • Doświadczeniae zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wiedza na temat procesów logistycznch;
  • Praktyczne umiejętności obsługi komputera i MS Office;
  • Komunikatywność, doskonała organizacja pracy, nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Gotowość do pracy pod presja czasu i wyników;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Możliwość awansu;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Produkcja | Technik | Elektryk | Specjalista | Motoryzacja | Metal | Produkcja | SEP |