Połącz...

Specjalista ds. księgowości z językiem angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 27 dni temu
Nr Ref. 7-11-41213

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. księgowości. Osoba na tym stanowisku dołączyłaby do zespołu Fixed Assets.

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • udział w zatwierdzaniu budżetu
  • uzgadnianie kont
  • dekretacja dokumentów
  • przygotowywanie raportów ze środków trwałych
  • przygotowywanie dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy na 9-miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, księgowość)
  • dobra znajomość Excela

Korzyści

  • praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia roczna)

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Księgowy / Księgowa | Zobowiązania | Rozliczanie płatności | Należności | Środki trwałe | Bookkeeper, accountant