Połącz...

Specjalista ds. księgowości z j. hiszpańskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-11-40633

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych księgowych z jęzkiem hiszpańskim, którzy byliby gotowi na podjęcie nowych wyzwań w obszarze księgowości.

Obowiązki:

  • księgowanie i archiwizacja dokumentów
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • uzgadnianie sald prowadzonych kont
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie analiz i raportów ad-hoc

Wymagania

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • gotowość na udział w transition procesów do Polski
  • dobra znajomość MS Excel

  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku i nowoczesne narzędzia pracy
  • szkolenia profesjonalne oraz językowe
  • dofinansowania do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport lub MultiKino, pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
  • wczasy pod gruszą

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Specjalista | SAP | Fakturowanie | Starszy / starsza | Bookkeeper, accountant