Połącz...

Specjalista ds. księgowości Navision

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Ewa Michalska
Nr Ref. 132074

Dla jednego z naszych Klientów z branży usługowej poszukujemy kandydatów na stanowisko
Księgowa/Księgowy Navision.

Obowiązki:

  • księgowanie wyciągów bankowych, złotówkowych oraz walutowych
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • księgowanie faktur zakupowych, wydatków służbowych i delegacji
  • mile widziane księgowanie płac i doświadczenie w zamykaniu miesiąca

Wymagania

Wymagania
  • dobra znajomość systemu Navision - warunek konieczny
  • minimum roczne doświadczenie w księgowaniu faktur sprzedażowych, zakupowych oraz w rozliczaniu i księgowaniu zaliczek oraz delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
  • znajomość zasad rachunkowości
  • znajomość zagadnień podatkowych, w szczególności z zakresu VAT i CIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • mile widziane doświadczenie w zamykaniu miesiąca

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Fakturowanie | Zobowiązania |