Połącz...

Specjalista ds. księgowości

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Praca tymczasowa
Opublikowane 6 dni temu
Nr Ref. 139974

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy handlowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji na potrzeby kontroli US,
  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych,
  • prawidłowa klasyfikacja zdarzeń księgowych pod względem podatkowym,
  • przygotowanie raportów/zestawień na potrzeby działu.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości,
  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rozliczania podatków,
  • dobra znajomość języka angielskiego (praca z dokumentacją w języku angielskim),
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • mile widziana znajomość systemu Microsoft Dynamics AX.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 4 miesięcy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Specjalista | Excel | Finanse | Podatki | Bookkeeper, accountant