Połącz...

Specjalista ds. Klienta z językiem angielskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 5 godzin temu
Nr Ref. 6-26-41364

Dla naszego Klienta, nowej firmy na rynku krakowskim, która w tym momencie otwiera swoje centrum biznesowe poszukujemy: Specjalisty ds. wsparcia Klienta z językiem angielskim.

Obowiązki :

  • zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta w języku angielskim
  • odpowiedzi na zapytania Kllienta (mail i czat)
  • doradzanie Klientom, jak korzystać z platformy i strony internetowej firmy
  • wsparcie innych członków zespołu

Wymagania

  • biegła znajomość jezyka angielskiego (poziom B2/C1)
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy z Klientem
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku międzynarodowym

Korzyści

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • szkolenia

Agencja zatrudnienia numer 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Analizy | Audyt | Administracja | HR | Obsługa klienta | IT | Administrator | Doradca | Agent | Analityk | Asystent / asystentka | Supervisor | Specjalista | Kontroler | Koordynator | Konsultant | Sekretarka | Tłumacz | Wsparcie | Finanse | Excel | Finansowe | Proces | Produkt | Ulepszanie | Fakturowanie | Prawny | Bilet | Sieci | Biuro | Język | Młodszy / młodsza | Starszy / starsza | Treasury specialist