Połącz...

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 133360

Dla naszego Klienta - pilnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze kadr i płac oraz mocno ukierunkowanych na rozwój.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • koordynowanie przebiegiem dokumentów pracowniczych - tworzenie teczek osobowych oraz prowadzenie akt pracowników
  • wprowadzanie danych do systemu SAP HR (w tym również danych płacowych)
  • przygotowywanie dokumentów do wysyłki (np. RMUA, świadectwa pracy itp.)
  • obsługa PPE/ PZU

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu SAP HR oraz Excela
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość angielskiego

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w miłej atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Prawo | Administrator | Doradca | Konsultant | Koordynator | Specjalista | Administracja | Back office | Benefity | Benefity i świadczenia | Konsulting | Starszy / starsza | SAP HR | Relacje | Płace | Biuro | Remuneration and benefits specialist