Połącz...

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Anna Nowacka
Nr Ref. 137494

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej, rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT oraz dokumentacji zgłoszeniowej ZUS
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego w zakresie kadr i płac oraz programu Interaktywnego Płatnika Plus, PFRON
  • współpraca z instytucjami podatkowymi, ubezpieczeniowymi, kancelariami komorniczymi
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych, płacowych i innych
  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń
  • drobne zadania administracyjne
  • realizacja zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w samodzielnym naliczaniu list płac
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych i innych zagadnień dotyczących zatrudnienia
  • znajomość programów kadrowo-płacowych, atutem będzie znajomość programu Enova oraz SAP
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excel
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz współpracy w zespole
  • systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność

  • zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej i nowocześnie zarządzanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach
  • przyjazną atmosferę pracy, w sympatycznym zespole
  • ambitne wyzwania i udział w ciekawych projektach
  • umowę o pracę na zastępstwo
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego Multisport
  • ubezpieczenie grupowe

Inne notatki

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Specjalista | Back office | Biuro | Prawny | Płace | Osobisty | Polskie prawo pracy | Polityka kadrowa | HR | SAP HR |