Połącz...

Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 134093

Do wewnętrznych struktur Grafton Recruitment, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń i wprowadzanie przelewów,
  • sporządzanie miesięcznych i rocznych deklaracji do US, ZUS i PFRON,
  • sporządzanie raportów na potrzeby GUS, ZUS i PFRON
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej,
  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy z uwzgędnieniem różnych systemów i rozkładów czasu pracy,
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzanych szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • doradztwo personalne w sprawach związanych ze stosunkiem pracy.

Wymagania

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy obsłudze powyżej 300 pracowników,
  • znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, PFRON, ZUS i prawa pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomośc programu ENOVA będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Korzyści

Oferujemy:
  • pracę w renomowanej, międzynarodowej organizacji
  • umowę o pracę na czas określony (6 miesięcy)
  • pakiet medyczny
  • pracę w sprzyjającej rozwojowi atmosferze

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/hr-prawo-administracja/

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Specjalista | Płace | Kadry |