Połącz...

Specjalista ds. kadr

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137350

Jeżeli znasz język angielski w stopniu bardzo dobrym i poszukujesz nowych możliwości rozwoju w obszarze HR, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy prowadzącej działalność produkcyjną, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • bieżąca kontakt z pracownikami i managerami liniowymi,
  • wsparcie procesu zatrudnienia pracowników,
  • prowadzenie spraw administracyjnych działu,
  • udział w przygotowaniu szkoleń i ścieżek kariery pracowników,
  • regularne przygotowanie raportów.

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na analogicznym środowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • znajomość podstaw prawa pracy (warunek konieczny),
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Administrator | Biuro | Osobisty | Kadry | HR | Rekrutacja |