Połącz...

Specjalista ds. jakości

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Mariia Pavliuk
Nr Ref. 139715

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • Monitoring i usprawnianie procesów kontroli jakości
  • Analizę odchyleń od przyjętych standardów i inicjowanie działań naprawczych mających wpłynąć na poprawę jakości
  • Tworzenie planów kontroli,
  • Udział w wew. i zew. audytach firmy,
  • Stała współpraca z innymi działami, raportowanie wyników pracy do zarządu

Wymagania

Wymagania:
  • Min 1 - 2 - letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarach kontroli jakości procesu, produktu i komponentów,
  • Wyższe/średnie wykształcenie techniczne
  • Znajomość procesów kontroli i metod: PPAP, APQP, FMEA,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność obsługi komputera i dobra znajomość MS Office oraz systemu SAP

Korzyści

Oferujemy:
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki współpracy oraz niezbędne do pracy narzędzia,
  • Możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji,
  • Zagraniczne szkolenia,
  • Dużą samodzielność na stanowisku.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Jakość | Produkcja | Lider | Koordynator | Supervisor | 5S | Production controller