Połącz...

Specjalista ds. Inwentaryzacji

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 138030

Treść oferty

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy:

Specjalisty ds. Inwentaryzacji
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie optymalnych zapasów w magazynach,
  • przygotowanie kalendarza inwentaryzacji,
  • szkolenia pracowników w zakresie procesów inwentaryzacyjnych, uzgodnień i wprowadzenia wyników do systemu,
  • pomoc w wyjaśnianiu rozbieżności,
  • archiwizowanie dokumentacji,
  • analizowanie poziomu zapasów oraz wsparcie w redukcji nadwyżek,
  • analiza całościowa oraz optymalizacja efektywności procesu.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza praktyczna z zakresu procedur i metod magazynowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość Excel, mile widziana znajomość Access.

Korzyści

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 1,5 roku,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/farmacja-sprzet-medyczny/

Medycyna i farmaceutyka | Produkcja and zakupy and logistyka | Farmaceutyka | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Specjalista | Koordynator | Logistyka | Database administrator