Połącz...

Młodszy Informatyk

Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 4-10-40818

Dla naszego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Informatyk

Obowiązki:

  • Rozbudowa i rozwój istniejących aplikacji i rozwiązań sprzętowych;
  • Projektowanie kompleksowych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstwa z wykorzystaniem informacji od użytkowników;
  • Konserwacja sprzętu biurowo - informatycznego;
  • Tworzenie aplikacji dla środowiska NET;
  • Wsparcie użytkowników poprzez rozwiązywanie problemów i requestów z ich strony;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne;
  • Ogólna znajomość zagadnień informatycznych w tym sieci komputerowych;
  • Umiejętność wykrywania usterek / diagnozowania awarii sprzętowych i programowych;
  • Praktyczna znajomość środowisk: Windows (XP, 7, 8), pakietu MS Office;
  • Podstawowa znajomości technologii: ASP.NET, AJAX;
  • Podstawowa znajomości środowiska: Visual Studio .NET;
  • Podstawowej znajomości zagadnień z optymalizacji baz danych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • Umiejętność współpracy w zespole;

Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość języków: VB 6.0, C#, HTML;
  • Podstawowa znajomość administracji Windows Serwer, Microsoft SQL Server;
  • podstawowa znajomość Microsoft SQL oraz języka TSQL;
  • podstawowa znajomość Oracle DB oraz programowania PL\SQL;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pełne wdrożenie w tym pakiet szkoleń
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej firmie;

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Sieci | Oprogramowanie | Proces / usługi IT | Administrator | Programista | Specjalista | .NET | Infrastruktura | Windows | ASP.NET | Ajax | Programmer