Połącz...

Absolwenci filologii germańskiej

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 500 - 4 500 PLN/m
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138539

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje Młodszego specjalisty ds. finansowych w dziale AP/ AR z językiem niemieckim

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Kontakty z zagranicznymi Klientami,
  • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności,
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów,
  • Ewidencjonowanie faktur,
  • Pomoc w przeprowadzaniu audytu wewnętrznego,
  • Monitorowanie i przetwarzanie transakcji,
  • Sprawdzanie zgodności stanu zobowiązań / należności ,
  • Sprawdzanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Otwartość na wyzwania
  • Chęć rozwoju zawodowego

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kursów poza organizacją, dofinansowanie do dojazdów, premie za dobre wyniki finansowe firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Finanse | Audyt | Analizy | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Finanse | Finansowe | Biznes | Department | Wprowadzanie danych | Raportowanie | Projekt | Proces | Język | SSC | Administration