Specjalista ds. finansowych w dziale AP/ AR z językiem hiszpańskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137803

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Krakowa. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Specjalisty ds. finansowych w dziale AP/ AR z językiem hiszpańskim

Miejsce pracy: centrum Krakowa

Zakres obowiązków:

  • Ewidencjonowanie faktur,
  • Pomoc w przeprowadzaniu audytu wewnętrznego
  • Monitorowanie i przetwarzanie transakcji
  • Kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności
  • Sprawdzanie zgodności stanu zobowiązań / należności
  • Sprawdzanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzonych procesów,
  • Kontakty z zagranicznymi Klientami

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki związane z księgowością, finansami, itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku (min 2 lata)
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Komunikatywność
  • Otwartość na wyzwania
  • Chęć rozwoju zawodowego

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Uczestnictwo w ciekawym start-upowym projekcie, kształtowanie struktury organizacyjnej od podstaw
  • Możliwość rozwoju
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Finanse | Audyt | Analizy | Specjalista | Analityk | Asystent / asystentka | Finanse | Finansowe | Biznes | Department | Wprowadzanie danych | Raportowanie | Projekt | Proces | Język | SSC |