Połącz...

Specjalista ds finansów

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136654

W związku z powstającym dużym projektem start-upowym, Firma Grafton Recruitment dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko specjalistyczne w dziale finansów.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Sporządzanie i analiza raportów księgowych
  • Tworzenie zestawień finansowych
  • Uzgadnianie sald kont
  • Pomoc w wewnętrznym audycie i dokumentacja jego przebiegu
  • Ocena ryzyka finansowego
  • Skrupulatne wykonywanie działań księgowych w oparciu o wewnętrzne regulacje oraz przepisy prawne
  • Dostarczanie rozwiązań problemów

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, księgowość, itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata)
  • Komunikatywny poziom języka niemieckiego i angielskiego
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w pracy
  • Skrupulatność i dokładność

Korzyści

  • Umowa o pracę
  • Dołączenie do młodego, kształtującego się zespołu
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Wyzwania zawodowe

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Finanse | Analizy | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Analityk | Audytor | Finanse | Finansowe | Proces | Projekt | Raportowanie |