Połącz...

Specjalista ds. e-commerce z językiem angielskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 18 dni temu
Nr Ref. 1-26-40811

Dla naszego Klienta, wiodącego i międzynarodowego dostawcy specjalistycznych rozwiązań ważących, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • zarządzanie sklepem internetowym
  • redagowanie tekstów na stronie internetowej
  • wsparcie klientów przy zakładaniu kont
  • codzienny kontakt z klientami

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w dziale marketingu lub obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i umiejętność rozwiazywania problemów
  • Dobra znajomość MS. Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dynamiczne i rozwijające środowisko pracy
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia

Zainteresowane osoby, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Marketing | E-commerce | Consultant