Połącz...

Specjalista ds.zakupów w branży Automotive

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 138006

Dla naszego klienta, firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem zakładu i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds.zakupów w branży Automotive

Zakres obowiązków:

  • współpraca z istniejącymi dostawcami zlokalizowanymi za granicą i w Polsce celem zagwarantowania dostępności materiałów do produkcji przy zachowaniu optymalnych stoków magazynowych
  • zakupy maszyn, komponentów oraz półproduktów
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów zakupu
  • inicjowanie działań mających na celu osiągnięcie określonego poziomu oszczędności poprzez rozwijanie współpracy z dostawcami, negocjacje jak i szukanie większych wolumenów zakupowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. zakupów lub pokrewnym w branży Automotive
  • znajomość programów informatycznych wspierających planowanie zakupów

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów i szkoleń
  • praca w gronie ekspertów polskich i zagranicznych

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Automatyka | Kupno | Kupiec | Specjalista | Materiały | Przepływ surowców | Lean | Motoryzacja | Zakupy |