Połącz...

Specjalista ds.Wsparcia Klienta z językiem duńskim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 128666

Dla naszego Klienta obencie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Klienta z językiem duńskim

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne sprzętu komputerowego tj. laptopy, komputery stacjonarne, drukarki, projektory multimedialne
  • Obsługa klientów czeskojęzycznych : przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych dotyczących usterek technicznych sprzętu
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie CRM
  • oddzwanianie do klientów w sprawie zgłoszeń i napraw sprzętu; udzielanie informacji dotyczących sprzedaży i do sprzedaży usług pogwarancyjnych

Wymagania

  • Znajomość języka duńskiego w stopniu biegłym
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane umiejętności/wiedza techniczna z zakresu hardware/software
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • możliwość zdobywania kolejnych doświadczeń w międzynarodowym i dynamicznym środowisku
  • codzienna możliwość wykorzystywanie języków obcych
  • umowa o pracę
  • możliwość udziału w dodatkowych projektach
  • przyjazna atmosfera pracy

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzęt | Oprogramowanie | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia |