Połącz...

Specjalista ds. BHP

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Kontakt Paulina Jaworska
Nr Ref. 139475

Dla naszego Klienta – międzynarodwej firmy logistycznej – poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. BHP

Obowiązki:

  • Aktywny udział we rozwijaniu i nadzorze nad systemem bezpieczeństwa w obszarze logistyczno-magazynowym;
  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami korporacyjnego programu bezpieczeństwa oraz obowiązującym prawem;
  • Ocena ryzyka związanego z wykonywanymi pracami oraz rekomendowanie odpowiednich środków redukcji ryzyka;
  • Prowadzenie szkoleń i przygotowywanie instrukcji;
  • Prowadzenie wizji i audytów bezpieczeństwa;
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji formalnej;

Wymagania

  • Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • Gotowość do pracy zmianowej;

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Współpraca z profesjonalistami w środowisku międzynarodowym;
  • Rozwój posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Możliwość awansu;
  • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej firmie;
  • Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Lider zespołu | Inżynier | Specjalista | Bezpieczeństwo i higiena pracy | Ehs | Środowiskowy | Żywność | FMCG | Produkcja | Wytwórczy | Ogień | Inspector controller