Połącz...

Specjalista ds. audytów finansowych z językiem niemieckim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 135323

Naszym Klientem jest centrum wsparcia audytu zlokalizowane w Katowicach. Do działu kontroli jakości audytu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Audytora.

Zakres obowiązków:

  • analiza zgodności wykonywanej pracy z wymogami i standardami stosowanymi w audycie
  • rola coacha zespołu, dbanie o rozwój kompetencji podległych pracowników
  • praca w oparciu o międzynarodowe standardy rachunkowości
  • praca z klientami niemieckojęzycznymi
  • dbałość o jakość wykonywanej pracy, rozwój wewnętrznych procedur i standardów jakościowych

Wymagania

  • min. roczne doświadczanie w audycie/controllingu
  • wykształcenie wyższe
  • dodatkowym atutem będą kierunkowe studia podyplomowe lub kwalifikacje CIMA/ACCA/CPA
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wykorzystywany w codziennej pracy
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się swoją wiedzą
  • bardzo dobra organizacja pracy

  • praca w renomowanej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA)
  • system szkoleń wewnętrznych

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Audyt | Finanse SSC / BPO | Finanse | Kierownik / menedżer | CIMA | ACCA | Kontroling | Raportowanie | Auditor