Połącz...

Specjalista ds. analizy podatkowej z językiem angielskim

Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Dominika
Nr Ref. 138279

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży SSC/IT, która cieszy się dużym presiżem na wrocławskim rynku pracy, poszukuje osoby na stanowisko specjalisty ds. analizy podatkowej

Zakres obowiązków:

  • Uzgadnianie przepływów konsolidacyjnych dla transakcji VAT
  • Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych raportów VAT
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Współpraca z członkami zespołu w celu sprawnego wypełniania zadań
  • Wspieranie audytów podatkowych
  • Uzgadnianie rachunków podatkowych
  • Monitorowanie, sprawdzanie i weryfikowanie poprawności dokumentacji

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, księgowość, finanse, itp)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (min 2 letnie)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Korzyści

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/finanse-bankowosc-ksiegowosc/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Analizy | Specjalista | Asystent / asystentka | Analityk | Finanse | Finansowe | Proces | Raportowanie | BPO | Podatki | Accounting methods specialist