Połącz...

Specjalista ds analizy finansowej

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około rok temu
Nr Ref. 136652

Firma Grafton Recruitment, dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego w kształtującej się strukturze start-upu w centrum Krakowa. Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Specjalisty ds analizy finansowej

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie, analiza i interpretacja danych finansowych
  • Opracowanie trendów zapasów i dostępności materiałów
  • Tworzenie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów
  • Zapewnia wsparcie dla Klientów
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw: wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań
  • Konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu

Wymagania

  • poziom języka niemieckiego pozwalający na swobodną komunikację
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, ekonomią, itp.)
  • otwartość i gotowość do podejmowania zawodowych wyzwań
  • chęć uczestnictwa w tworzeniu zespołu w startapowym projekcie
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność

Korzyści

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • praca w młodym, dynamicznym środowisku
  • możliwość zdobycia pierwszego profesjonalnego doświadczenia zawodowego oraz późniejszego rozwoju w strukturach firmy

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/obsluga-klienta/

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse SSC / BPO | Analizy | Specjalista | Analityk | Finanse | Raportowanie | Projekt | Młodszy / młodsza |