Specjalista ds. analizy danych z językiem czeskim i angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 22 dni temu
Nr Ref. 7-11-40898

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozpoczęciem swojej kariery zawodowej na stanowisku: Specjalista w zespole credit management z j. czeskim.

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • kontakt z klientami odnośnie zaległych płatności (w języku angielskim i czeskim)
  • windykacja należności
  • odpowiedzialność za proces credit management
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności
  • kontakt z klientami i pracownikami firmy w celu uzgadniania poprawności danych
  • raportowanie do Team leadera zespołu

Wymagania

  • dobra znajmość języka czeskiego (min. B1)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość i pokrewne)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, notująej stały wzrost w Polsce
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego oraz rozwoju kompetencji w ramach nowych projektów
  • wynagrodzenie wzbogacone o świadczenia pozafinansowe
  • przyjazne środowisko pracy oraz kultura organizacyjna

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: mirela.wasztyl@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Analityk | Asystent / asystentka | Zobowiązania | SAP | Excel | Koszty podróży | Młodszy / młodsza | Lecturer