Połącz...

Specjalista ds. analiz finansowych

Lokalizacja warmińsko-mazurskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137072

Spółka produkcyjno-handlowa należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej, lider w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. analiz finansowych - miejsce pracy Iława

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przygotowywanie raportów finansowych i operacyjnych, zgodnie ze standardami grupy kapitałowej.
  • Przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby działów handlowych i produkcyjnych.
  • Współudział w tworzeniu budżetu Spółki.
  • Współpraca z działem kontrolingu grupy kapitałowej.
  • Tworzenie raportów i analiz ad hoc.

Wymagania

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość Excel – warunek konieczny.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu cyklicznych raportów i prezentacji.
  • Doświadczenie w kontrolingu produkcji mile widziane.
  • Umiejętności budowania relacji w zespole.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Dociekliwość i analityczne myślenie.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Finanse | Księgowy / Księgowa | Analityk | ACCA | Excel | Finanse | Finansowe | GAAP | Raportowanie |