Połącz...

Specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 140186

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej w związku z uruchomieniem nowego zakładu w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. administracyjnych.

Obowiązki:

  • realizacja bieżących zadań administracyjnych
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • organizowanie podróży służbowych
  • organizowanie spotkań
  • wykonywanie tłumaczeń (ustnych i pisemnych)
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • wsparcie różnych działów w firmie zgodnie z bieżącymi potrzebami

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i zarządzania czasem
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • wielozadaniowość

Korzyści

  • możliwość pracy w nowej, szybko rozwijającej się firmie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia wstępne
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

| Lecturer