Połącz...

Specjalista ds. Administracji z j. Niemieckim

Lokalizacja mazowieckie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 139641

Treść oferty

Zadania:

  • rozpoznawanie i windykacja zaległych należności za faktury niezapłacone w terminie płatności,
  • sporządzanie raportów z przeprowadzanych rozmów windykacyjnych
  • współpraca z działem obsługi klienta (informowanie o wiarygodności kredytowej, utrzymywanie statusów)
  • zarządzanie limitami kredytowymi oraz warunkami kredytowania dla poszczególnych klientów
  • rozpatrywanie wpływających reklamacji i zapytań klientów dotyczących wystawionych faktur
  • rejestrowanie zgłoszonych reklamacji zgodnie z polityką firmy
  • obsługa telefoniczna oraz mailowa zapytań dotyczących faktur w języku niemieckim
  • wspieranie Działu Finansowego w zakresie wystawiania prawidłowych faktur

Wymagania

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy w dziale należności, windykacyjnym lub w dziale reklamacji lub obsługi klienta mile widziane
  • dobra znajomość programu Excel
  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość budowania dobrych relacji biznesowych
  • efektywna komunikacja z klientami i wysoka kultura osobista

Korzyści

Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • pełna wyzwań, stabilna i odpowiedzialna praca w renomowanej firmie
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

| Administration