Połącz...

Asystent ds. administracji bankowej

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 2 500 - 3 000 PLN/m
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Monika Lis
Nr Ref. 9-11-45365

Dla międzynarodowej firmy, posiadającej swój oddział w Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku Specjalista ds. administracji bankowej

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za weryfikację i monitoring operacji finansowych w celu przeciwdziałania przestępstwom finansowym.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci kierunków: administracja, zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Pakiet benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karty upominowe, dofinansowanie do wczasów, bonus świąteczny, premia roczna)
Praca w międzynarodowym środowisku
  • Praca w nowym biurowcu w centrum Łodzi

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Finanse and Bankowość and Księgowość | Bankowość | Finanse SSC / BPO | Inwestycje | Doradca | Specjalista | Asystent / asystentka | Administrator | Back office | Rozliczanie płatności | Inwestycje | Banking lecturer