Połącz...

Specjalista do spraw administracji z francuskim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 126130

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy: osóby ze znajomością języka francuskiego.

Obowiązki :

  • obsługa Klienta francuskojęzycznego zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie
  • umiejętność dopasowania rozwiązań do potrzeb Klienta
  • odpowiedzialność za przyjmowanie i przekazywanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • pozytywne nastawienie do powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy

Korzyści

  • praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • bogaty pakiet szkoleń
  • określona ścieżka rozwoju kariery
  • miła i przyjazna atmosfera pracy
  • kursy językowe

Więcej podobnych ofert pracy na naszej oficjalnej stronie www.grafton.pl

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Finanse and Bankowość and Księgowość | IT | Obsługa klienta | Księgowość | Doradca | Wsparcie | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Call center | Helpdesk | Język | Klient | Pierwsza linia wsparcia | Rozmowy przychodzące | Rozmowy wychodzące | Administration